XV Gminny Konkurs na Ozdoby Choinkowe i Stroiki Świąteczne

13 grudnia, 2022

Ozdoby bożonarodzeniowe są jedną z najważniejszych tradycji świątecznych, które pozwalają nam wyrazić uczucia szczególnego czasu w roku.

W dniu wczorajszym w ramach VI Przeglądu Tradycji Bożonarodzeniowych w Gminie Żyraków został również rozstrzygnięty XV Gminny Konkurs na Ozdoby Choinkowe i Stroiki Świąteczne.

Wśród nagrodzonych znaleźli się:

KATEGORIA I

I miejsce - Karolina Cieśla, Przedszkole w Nagoszynie,

I miejsce - Julia Cieśla, Przedszkole w Nagoszynie,

II miejsce - Patryk Piękoś, Przedszkole w Górze Motycznej,

III miejsce - Amelia Kosińska, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

III miejsce - Alicja Przybyś, Przedszkole w Bobrowej.

KATEGORIA II

I miejsce - Magdalena Magdoń, Świetlica, Świetlica Szkolna w Nagoszynie,

I miejsce - Weronika Szerszeń, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,

I miejsce - Dominika Piękoś, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,

II miejsce - Wiktoria Wawrzonek, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

II miejsce - Amelia Wolska, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,

II miejsce - Alicja Rembek, Świetlica Szkolna w Nagoszynie,

II miejsce - Julia Szewc, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,

III miejsce - Martyna Gaweł, Świetlica Szkolna w Nagoszynie,

III miejsce - Iga Moraniec, Świetlica Szkolna w Nagoszynie,

III miejsce - Jan Kobos, Świetlica Szkolna w Nagoszynie,

III miejsce - Wiktor Hołowicki, Zespół Szkół w Straszęcinie

Wyróżnienia:

- Kuba Duraj, Świetlica Szkolna w Nagoszynie,

- Julia Skaza, Świetlica Szkolna w Nagoszynie,

- Nikola Skaza, Świetlica Szkolna w Nagoszynie,

- Przemysław Gaweł, Świetlica Szkolna w Nagoszynie,

- Maja Przydzielska, Zespół Szkół w Straszęcinie,

- Oliwia Król, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,

- Maria Szymańska, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,

- Alan Gadawski, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

- Bartosz Wawrzonek, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

- Fabian Wodzień, Szkoła Podstawowa w Zasowie.

KATEGORIA III

I miejsce - Patryk Ferenc, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,

I miejsce - Zuzanna Przydzielska, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

II miejsce - Maciej Przybyś, Zespół Szkół w Bobrowej,

II miejsce - Mikołaj Przydzielski, Zespół Szkół w Straszęcinie,

II miejsce - Dawid Zasadni, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,

III miejsce - Kalina Grześkiewicz, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

III miejsce - Bartłomiej Kot, Szkoła Podstawowa w Wiewiórce,

III miejsce - Eryk Kwolek, Zespół Szkół w Straszęcinie

Wyróżnienia:

- Gabriela Stachnik, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

- Martyna Kulas, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

- Patrycja Magdziarz, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

- Milena Opiela, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

- Szymon Ślęk, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

- Michał Sygulski, Zespół Szkół w Straszęcinie.

KATEGORIA IV

Nagroda - Michał Magdoń, Świetlica Szkolna w Nagoszynie.

KATEGORIA V

I miejsce - Józefa Pięk,

II miejsce - Agata Pasieka,

III miejsce - Joanna Król-Wojtynkiewicz, Aneta Sojka.

KATEGORIA VI

Nagroda - Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli.

Prace konkursowe oceniała komisja w składzie: Teresa Moskal - Przewodnicząca komisji, plastyk oraz członkowie - Elżbieta Drąg oraz Agnieszka Weryńska - Przybyś.

Gratulujemy Wszystkim Laureatom !!!