Jak Cię widzą, tak Cię piszą – warsztaty medialne

28 sierpnia 2020

W dniu wczorajszym 27 sierpnia br. w Dworku w Straszęcinie odbyło się pierwsze z zaplanowanych w ramach „Uniwersytetu Samorządności” szkolenie pod tytułem: „Jak Cię widzą, tak Cię piszą – warsztaty medialne”. Zajęcia prowadził Pan Adam Mokrzycki – dziennikarz, reporter telewizyjny z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, wydawca i prezenter oraz Pan Marek Młynarski – operator kamery.

Szkolenie skupiało się na takich zagadnieniach jak skuteczna autoprezentacja, wystąpienia publiczne, komunikacja, budowa relacji urząd-mieszkańcy, tworzenie i budowa treści pomocnych w przekazie informacji, promocja i budowanie wizerunku urzędu na zewnątrz.

Uczestnicy nabyli umiejętności niezbędnych w pracy z różnymi beneficjentami, potrzebą zmniejszenia dystansu, ociepleniu wizerunku, odnalezienia w dzisiejszym świecie nowoczesnej technologii.   

Serdecznie dziękujemy za otrzymaną wiedzę!

Zadanie pn. „Organizacja i przeprowadzenie 4 otwartych inicjatyw edukacyjnych w utworzonej sali szkoleniowej w Dworku w Straszęcinie" mające na celu przeprowadzenie inicjatyw edukacyjnych w ramach koncepcji „Uniwersytetu Samorządności" objętej „Podkarpackim Programem Odnowy Wsi na lata 2017-2020" dofinansowanym ze środków budżetu Województwa Podkarpackiego.