I Gminny Konkurs Plastyczny "Laurka dla Mamy i Taty" 2020 r.

26 maja, 2020

Jest nam niezmiernie miło ogłosić wyniki I Gminnego Konkursu Plastycznego „Laurka dla Mamy i Taty” 2020 r.
W konkursie wzięło udział 120 uczestników, w tym w poszczególnych kategoriach:
Kategoria I – 19 osób, Kategoria II – 56 osób, Kategoria III – 33 osoby, Kategoria IV – 12 osób.

Komisja w składzie: 1. Agata Dziedzic – Przewodnicząca komisji oraz Krzysztof Pietrucha i Gabriela Drozd kierując się odpowiednimi kryteriami określonymi w regulaminie przyznała następujące miejsca w poszczególnych kategoriach:

Kategoria I (5-6 latki, przedszkola)
I - Aleksandra Kozioł kl. 0 SP Góra Motyczna
I - Patrycja Wrona kl. 0 ZS Nagoszyn
II – Kamila Szmul kl. 0 ZS Bobrowa
II – Adrian Mazur kl. 0 SP Korzeniów
III – Adrianna Dubiel kl. 0 SP Zasów
III – Aleksander Depowski kl. 0 SP Wola Wielka
Wyróżnienia:
• Oliwia Szmul 5 lat ZS Bobrowa
• Franciszek Kizior 5 lat ZS Żyraków

Kategoria II (1-3 klasy)
I – Julia Grądziel kl. 2 SP Wola Wielka
I – Emilia Zygmunt kl. 2 ZS Bobrowa
II – Marcel Micek kl. 2 SP Wiewiórka
II – Wiktor Kot kl. 1 SP Wola Wielka
III – Aleksandra Pieniądz kl. 1 ZS Bobrowa
III – Julita Dubiel kl. 1 SP Zasów
Wyróżnienia:
• Agnieszka Grzech kl. 3 ZS Bobrowa
• Filip Kruszyński kl. 3 ZS Bobrowa
• Jakub Domaradzki kl. 1 ZS Bobrowa
• Julia Moskal kl. 2 SP Wola Wielka
• Kamila Lisowska kl. 1 SP Korzeniów
• Karolina Machaj kl. 3 SP Wola Wielka
• Maciej Przybyś kl. 1 ZS Bobrowa
• Olivia Rzepa kl. 3 ZS Nagoszyn
• Magdalena Czuchra kl. 1 SP Zasów

Kategoria III (4-6 klasy)
I – Amelia Szałęga kl. 5 ZS Straszęcin
II – Faustyna Ryczek kl. 4 SP Zasów
III – Kacper Cygan kl. 4 ZS Bobrowa
III – Kamila Krogulska kl. 6 SP Wola Wielka
Wyróżnienia:
• Hanna Berek kl. 6 ZS Straszęcin
• Izabela Depowska kl. 6 SP Wola Wielka
• Izabela Hajdon kl. 5 ZS Straszęcin
• Joanna Grześkiewicz kl. 4 SP Zasów
• Kamila Litwa kl. 6 SP Wola Wielka
• Krystian Bachoń kl. 5 SP Zasów
• Nikola Lada kl. 4 ZS Żyraków
• Patrycja Chorąży kl. 5 ZS Straszęcin

Kategoria IV (7-8 klasy)
I – Katarzyna Ozga kl. 7 SP Straszęcin
II – Kamil Kuciemba kl. 7 SP Mokre
III – Krystian Ryczek kl. 7 SP Zasów
III – Anna Hajdon kl. 7 SP Straszęcin

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie i nadesłanie pięknych prac. Laureatom serdecznie gratulujemy. Podobnie jak w przypadku poprzednich konkursów będziemy się kontaktować z poszczególnymi uczestnikami w celu ustalenia terminu i sposobu wręczenia dyplomów oraz nagród.

Obserwujcie nasz profil na Facebooku aby nie przegapić kolejnych konkursów! 

Udostępnij

Ostatnie aktualności

Wszystkie aktualności