Wyniki XIV Gminnego Konkursu na Ozdoby Choinkowe i Stroki Świąteczne

20 grudnia, 2021

W XIV Gminnym Konkursie na Ozdoby Choinkowe i Stroki Świąteczne wzięło udział 70 osób.

W poszczególnych kategoriach przyznano następujące miejsca:

KATEGORIA I

I miejsce - Lena Aleksandrowicz, Publiczne Przedszkole w Bobrowej,

II miejsce - Karolina Cieśla, Publiczne Przedszkole w Nagoszynie,

III miejsce - Franciszek Kizior, Publiczne Przedszkole w Żyrakowie,

Wyróżnienia:

  • Laura Kolano, Publiczne Przedszkole w Bobrowej,
  • Patryk Dziurgot, Szkoła Podstawowa w Zasowie.

KATEGORIA II

I miejsce - Marcel Czapla, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,

I miejsce - Dominika Piękoś, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,

II miejsce - Szymon Mika, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

II miejsce - Nicola Warzecha, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,

III miejsce - Oliwia Cygan, Zespół Szkół w Bobrowej,

III miejsce - Weronika Szerszeń, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,

III miejsce - Lena Szczepańska, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,

Wyróżnienia:

  • Kamila Graniczny, Szkoła Podstawowa w Zasowie,
  • Martyna Chwiej, Zespół Szkół w Bobrowej,
  • Izabela Rej, Zespół Szkół w Nagoszynie.

KATEGORIA III

I miejsce - Patryk Ferenc, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,

II miejsce - Wiktoria Wiercioch, Szkoła Podstawowa w Mokrem,

III miejsce - Eryk Kwolek, Zespół Szkół w Straszęcinie,

III miejsce - Anna Wilk, Szkoła Podstawowa w Wiewiórce,

Wyróżnienia:

  • Joanna Grześkiewicz, Szkoła Podstawowa w Zasowie,
  • Amelia Wałęga, Szkoła Podstawowa w Zasowie.

KATEGORIA IV

I miejsce - Julia Bizoń, Zespół Szkół w Bobrowej,

II miejsce - Wiktoria Szymaszek, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,

III miejsce - Bartosz Getler, Szkoła Podstawowa w Wiewiórce,

Wyróżnienie - Krystian Bachoń, Szkoła Podstawowa w Zasowie.

KATEGORIA V

I miejsce - Stefania Grzyb, Nagoszyn,

I miejsce - Katarzyna Kepowicz, Straszęcin,

II miejsce - Katarzyna i Halina Koczaj, Straszęcin,

Wyróżnienie - Bernadetta Pikuła, Bobrowa.

KATEGORIA VI

I miejsce - Sylwia Ciecieręga, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,

II miejsce - Michał Musiał, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,

III miejsce - Karolina Lada, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,

III miejsce - Teresa Dygdoń, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli.