Wyniki XIII Gminnego Konkursu Plastycznego „Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna”

20 grudnia, 2021

W XIII Gminnym Konkursie Plastycznym „Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna” wzięło udział aż 210 osób. Niektórzy uczestnicy zgłosili kilka prac (max. do 5 kartek).

W poszczególnych kategoriach przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:

KATEGORIA I

I miejsce - Lena Krawczyk, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

II miejsce - Lena Aleksandrowicz, Publiczne Przedszkole w Bobrowej,

III miejsce - Hanna Pieniądz, Publiczne Przedszkole w Bobrowej,

Wyróżnienia:

  • Bartłomiej Więch, Publiczne Przedszkole w Korzeniowie
  • Emilia Garncarz, Publiczne Przedszkole w Bobrowej,
  • Iga Zaborowska, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,
  • Patryk Piękoś, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej.

KATEGORIA II

I miejsce - Aldona Kurczyk, Zespół Szkół w Bobrowej,

I miejsce - Magdalena Stefan, Zespół Szkół w Bobrowej,

II miejsce - Magdalena Czuchra, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

II miejsce - Oliwia Cygan, Zespół Szkół w Bobrowej,

II miejsce - Dominika Piękoś, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,

III miejsce - Aleksander Kosiński, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

III miejsce - Kamila Graniczny, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

III miejsce - Rita Aleksandrowicz, Zespół Szkół w Bobrowej,

Wyróżnienia:

  • Julia Łączak, Szkoła Podstawowa w Korzeniowie,
  • Aleksandra Pieniądz, Zespół Szkół w Bobrowej,
  • Kamila Kurczyk, Zespół Szkół w Bobrowej,
  • Wiktoria Wawrzonek, Szkoła Podstawowa w Zasowie,
  • Karolina Lik, Zespół Szkół w Bobrowej,
  • Justyna Skóra, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,
  • Wiktoria Pietrucha, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,
  • Antoni Czerwiec, Szkoła Podstawowa w Wiewiórce,
  • Aleksandra Kozioł, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,
  • Martyna Kulas, Szkoła Podstawowa w Zasowie,
  • Jakub Bajor, Zespół Szkół w Bobrowej,
  • Zofia Cisło, Zespół Szkół w Bobrowej,
  • Jakub Bieszczad, Szkoła Podstawowa w Korzeniowie.

KATEGORIA III

I miejsce - Kalina Grześkiewicz, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

I miejsce - Kacper Cygan, Zespół Szkół w Bobrowej,

II miejsce - Milena Pasek, Zespół Szkół w Straszęcinie,

II miejsce - Wiktoria Potok, Zespół Szkół w Straszęcinie,

III miejsce - Anna Żuchowska, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

III miejsce - Nikola Lada, Szkoła Podstawowa w Żyrakowie.

KATEGORIA IV

I miejsce - Bartosz Getler, Szkoła Podstawowa w Wiewiórce,

II miejsce - Wiktoria Szymaszek, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,

II miejsce - Iwona Gałat, Świetlica Wiejska w Wiewiórce,

III miejsce - Arkadiusz Kuciemba, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

III miejsce - Narcyz Potok, Zespół Szkół w Straszęcinie.

KATEGORIA V

Wyróżnienie - Katarzyna Domaradzka, Bobrowa.

KATEGORIA VI

Wyróżnienia:

  • Aneta Babicz, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
  • Joanna Galik, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
  • Anna Madura, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
  • Damian Dereń, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
  • Aleksandra Moraniec, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
  • Justyna Iskra, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli.