Wyniki XIII Gminnego Konkursu na Ozdoby Choinkowe i Stroiki Świąteczne

18 grudnia, 2020

17 grudnia 2020 r. został rozstrzygnięty XIII Gminny Konkurs na Ozdoby Choinkowe i Stroiki Świąteczne, którego organizatorem było Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie.

Na konkurs przesłano 196 zdjęć prac.

Komisja konkursowa w składzie: Przewodnicząca komisji – Pani Aneta Domaradzka, Dyrektor Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie oraz członkowie komisji - Pani Agata Dziedzic, instruktor plastyki i Pani Agnieszka Weryńska – Przybyś, zgodnie z regulaminem konkursu przyznała następujące miejsca w poszczególnych kategoriach:

KATEGORIA I

I miejsce – Lena Aleksandrowicz, Publiczne Przedszkole w Bobrowej,

I miejsce – Oliwia Szmul, Publiczne Przedszkole w Bobrowej,

II miejsce – Magdalena Stefan, Publiczne Przedszkole Bobrowej,

II miejsce – Maria Pietrzyk, Publiczne Przedszkole w Bobrowej,

III miejsce – Martyna Chwiej, Publiczne Przedszkole w Bobrowej,

III miejsce – Zofia Cisło, Publiczne Przedszkole w Bobrowej,

Wyróżnienie: Adrianna Dubiel, Oddział Przedszkolny w Zasowie.

KATEGORIA II

I miejsce – Alicja Białas, Zespół Szkół w Bobrowej,

I miejsce – Julita Dubiel, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

II miejsce – Aleksandra Pieniądz, Zespół Szkół w Bobrowej,

II miejsce – Patryk Ferenc, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,

II miejsce – Wiktoria Pokojska, Zespół Szkół w Żyrakowie,

III miejsce – Emilia Zygmunt, Zespół Szkół w Bobrowej,

III miejsce – Filip Nowakowski, Zespół Szkół w Żyrakowie,

III miejsce – Ksawery Kizior, Szkoła Podstawowa w Wiewiórce.

Wyróżnienia:

- Bartłomiej Więch, Szkoła Podstawowa w Korzeniowie,

- Zuzanna Duczymińska, Szkoła Podstawowa w Korzeniowie,

- Julia Czerwiec, Szkoła Podstawowa w Woli Wielkiej,

- Julia Jaśkiewicz, Zespół Szkół w Nagoszynie,

- Krystian Bachoń, Szkoła Podstawowa w Zasowie.

KATEGORIA III

I miejsce – Bartosz Lis, Szkoła Podstawowa w Wiewiórce,

II miejsce – Milena Pasek, Zespół Szkół w Straszęcinie,

II miejsce – Przemysław Mika, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

III miejsce – Amelia Lisak, Zespół Szkół w Nagoszynie,

III miejsce - Maria Mądro, Zespół Szkół w Żyrakowie.

Wyróżnienia:

- Michał Magdoń, Zespół Szkół w Nagoszynie,

- Nikola Lada, Zespół Szkół w Żyrakowie,

- Weronika Podraza, Zespół Szkół w Nagoszynie,

- Wojciech Golemo, Zespół Szkół w Nagoszynie,

- Zuzanna Białas, Zespół Szkół w Bobrowej.

KATEGORIA IV

I miejsce – Monika Pietrucha, Góra Motyczna,

I miejsce – Bernadetta Pikuła, Bobrowa,

II miejsce – Agnieszka Misiak, Straszęcin,

III miejsce – Stefania Grzyb, Nagoszyn,

III miejsce – Agata Maroń, Korzeniów,

Wyróżnienie – Maria Borek, Straszęcin.

KATEGORIA V

Nagroda dla Weroniki Świder, Zespół Szkół w Bobrowej.

Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za przesłanie licznych prac oraz nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie dzieci do wzięcia udziału w konkursie. Nagrody i dyplomy zostaną rozdysponowane za pośrednictwem szkół w stosownym czasie.