Wyniki XI Gminnego Konkursu Plastycznego na Kartkę Wielkanocną 2022

4 kwietnia, 2022

W dniu 30 marca 2022 r. rozstrzygnięto XI Gminny Konkurs Plastyczny na Kartkę Wielkanocną. W konkursie udział wzięło 155 uczestników, następująco w poszczególnych kategoriach, w sumie przesłano 188 kartek świątecznych.

Komisja w składzie:

  1. Aneta Domaradzka – przewodnicząca komisji, dyrektor Centrum Kultury
     i Promocji w Żyrakowie.
  2. Agata Dziedzic – członek komisji, instruktor plastyki,
  3. Agnieszka Weryńska-Przybyś – członek komisji,
  4. Krzysztof Pietrucha - członek komisji.

Zgodnie z wytycznymi regulaminu przyznała następujące miejsca w poszczególnych kategoriach:

KATEGORIA I

I miejsce - Beata Więch, Oddział Przedszkolny w Korzeniowie,

II miejsce - Bartosz Więch, Oddział Przedszkolny w Korzeniowie,

II miejsce - Natalia Strzelczyk, Publiczne Przedszkole w Bobrowej,

III miejsce - Oliwia Pyrchla, Publiczne Przedszkole w Bobrowej,

Wyróżnienie:

  • Emilia Ziobro, Publiczne Przedszkole w Bobrowej,
  • Patryk Piękoś, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej.

KATEGORIA II

I miejsce - Bartłomiej Stefan, Zespół Szkół w Bobrowej,

I miejsce - Oliwia Cygan, Zespół Szkół w Bobrowej,

II miejsce - Magdalena Czuchra, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

II miejsce - Patrycja Gorzelak, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,

II miejsce - Maja Strojek, Zespół Szkół w Bobrowej,

III miejsce - Julita Dubiel, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

III miejsce - Milena Waśko, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

III miejsce - Laura Nowak, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,

Wyróżnienia:

  • Miłosz Sroka, Szkoła Podstawowa w Zasowie,
  • Dominika Piękoś, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,
  • Adrianna Dubiel, Szkoła Podstawowa w Zasowie,
  • Maria Kaczor, Świetlica Wiejska w Woli Żyrakowskiej,
  • Natalia Orkisz, Świetlica Wiejska w Woli Żyrakowskiej,
  • Lena Szczepańska, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,
  • Aleksander Kosiński, Szkoła Podstawowa w Zasowie,
  • Cyprian Ruda, Zespół Szkół w Bobrowej,
  • Aldona Kurczyk, Zespół Szkół w Bobrowej,
  • Alicja Białas, Zespół Szkół w Bobrowej.

KATEGORIA III

I miejsce - Faustyna Ryczek, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

II miejsce - Natalia Kołodziej, Szkoła Podstawowa w Korzeniowie,

II miejsce - Wiktoria Potok, Zespół Szkół w Straszęcinie,

III miejsce - Gabriel Łukaszek, Zespół Szkół w Nagoszynie,

III miejsce - Maja Misiaczek, Szkoła Podstawowa w Korzeniowie,

Wyróżnienie: Weronika Weryńska, Szkoła Podstawowa w Korzeniowie,

KATEGORIA IV

I miejsce - Zuzanna Marucha, Szkoła Podstawowa w Korzeniowie,

II miejsce - Jagoda Centarska, Świetlica Wiejska w Woli Żyrakowskiej,

III miejsce - Antoni Moskal, Szkoła Podstawowa w Woli Wielkiej,

Wyróżnienie: Iwona Gałat, Świetlica Wiejska w Wiewiórce.

KATEGORIA V - brak zgłoszeń.

KATEGORIA VI

I miejsce - Agnieszka Fryz,  Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,

II miejsce -  Katarzyna Słąba, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,

III miejsce -  Teresa Dygdoń,  Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli

Wyróżnienia:

  • Aneta Babicz,  Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
  • Angelika Skrzypek, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
  • Paulina Kieraś, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
  • Karolina Lada, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
  • Joanna Galik, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
  • Damian Dereń, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
  • Bogusław Sujdak, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
  • Grzegorz Opiela, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
  • Aleksandra Moraniec, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,

Wioleta Balasa, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli.