Wyniki II Gminnego Konkursy Plastycznego "Wiersze Jana Brzechwy Oczami Dzieci"

27 kwietnia, 2021

Tegoroczny konkurs spotkał się z dwukrotnie większym zainteresowaniem w porównaniu z poprzednim rokiem, gdyż w konkursie wzięło udział aż 154 osoby. Nasi najmilsi uczestnicy zaskoczyli nas dużą pomysłowością w wykonywaniu ilustracji do wierszy Jana Brzechwy, prace były niezwykle barwne i zaskakujące.
Komisja w składzie: Agata Dziedzic - przewodnicząca komisji, instruktor plastyki oraz członkowie komisji: Agnieszka Weryńska-Przybyś oraz Krzysztof Pietrucha, zgodnie z regulaminem konkursu przyznała następujące miejsca:

KATEGORIA I

I miejsce – Emilia Ziobro, Publiczne Przedszkole w Bobrowej,

I miejsce – Dominika Piękoś, Oddział Przedszkolny w Górze Motycznej,

II miejsce – Laura Chudy, Publiczne Przedszkole w Straszęcinie,

II miejsce – Oliwia Szmul, Publiczne Przedszkole w Bobrowej,

III miejsce – Adrianna Dubiel, Oddział Przedszkolny w Zasowie,

Wyróżnienia:

- Dawid Hajdon, Publiczne Przedszkole w Straszęcinie,

- Iga Zaborowska, Oddział Przedszkolny w Górze Motycznej,

- Michał Kos, Oddział Przedszkolny w Woli Wielkiej,

KATEGORIA II

I miejsce – Aldona Kurczyk, Zespół Szkół w Bobrowej,

I miejsce – Aleksandra Pieniądz, Zespół Szkół w Bobrowej,

II miejsce – Oliwia Cygan, Zespół Szkół w Bobrowej,

II miejsce – Alicja Białas, Zespół Szkół w Bobrowej,

III miejsce – Grzegorz Dziurgot, Szkoła Podstawowa W Górze Motycznej,

III miejsce – Kamila Kurczyk, Zespół Szkół w Bobrowej,

III miejsce – Hanna Kobos, Zespół Szkół w Bobrowej,

Wyróżnienia:

- Bartłomiej Więch, Szkoła Podstawowa w Korzeniowie,

- Dominika Szpyrka, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

- Emilia Niziołek, Zespół Szkół w Straszęcinie,

- Gabriela Bała, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,

- Julia Łączak, Szkoła Podstawowa w Korzeniowie,

- Julia Strzałka, Zespół Szkół w Straszęcinie,

- Kamila Kasztarynda, Zespół Szkół w Nagoszynie,

- Maja Strojek, Zespół Szkół w Bobrowej,

- Witold Jarosz, Zespół Szkół w Bobrowej,

KATEGORIA III

I miejsce – Hanna Wilk, Zespół Szkół w Żyrakowie,

I miejsce – Karolina Sadowska, Zespół Szkół w Żyrakowie,

I miejsce – Lena Rachwał, Zespół Szkół w Żyrakowie,

II miejsce – Emilia Rej, Zespół Szkół w Nagoszynie,

II miejsce – Faustyna Ryczek, Szkoła Podstawowa w Zasowie,

III miejsce – Franciszek Kosiba, Szkoła Podstawowa w Woli Wielkiej,

III miejsce – Izabela Hajdon, Zespół Szkół w Straszęcinie,

III miejsce – Konrad Dziedzic, Szkoła Podstawowa w Korzeniowie,

Wyróżnienia:

- Bartosz Zaborowski, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,

- Julia Jaśkiewicz, Zespół Szkół w Nagoszynie,

- Milena Pasek, Zespół Szkół w Straszęcinie,

- Anna Pleban, Zespół Szkół w Żyrakowie.

arrow-right