I Gminny Konkurs Plastyczny „Bukiet dla Mamy i taty” rozstrzygnięty!

26 maja, 2021

Konkurs wyjątkowy ze wspaniałymi bukietami przygotowanymi z okazji Dnia Matki i Taty spotkał się z zainteresowaniem aż 121 uczestników. Konkurs został przeprowadzony w formie elektronicznej. Kompozycje kwiatowe zrobione z sercem, wykonane z bibuły, krepiny, papieru, włóczki, gliny samoutwardzalnej, a nawet z materiałów recyklingowych zaskoczyły komisję, która i tym razem miała trudne zadanie.

Komisja w składzie: Przewodnicząca Aneta Domaradzka, Dyrektor Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie oraz członkowie Agata Dziedzic, instruktor plastyki i Agnieszka Weryńska - Przybyś, zgodnie z regulaminem przyznała następujące miejsca w poszczególnych kategoriach:

Kategoria I (31 prac)

  • I miejsce - Dominika Piękoś, SP Góra Motyczna,
  • I miejsce - Martyna Chwiej, PP Bobrowa,
  • II miejsce - Martyna Wiatr, Wola Wielka,
  • II miejsce - Franciszek Kizior, PP Żyraków,
  • III miejsce - Izabela Jarosz , PP Bobrowa,
  • III miejsce - Dawid Hajdon, PP Straszęcin,
  • III miejsce - Szymon Bała, SP Korzeniów.

Wyróżnienia:

  • Iga Drobot, SP Góra Motyczna,
  • Mieszko Podraza, PP Nagoszyn,
  • Alina Świąder, Zawierzbie,
  • Karol Wójcik, PP Bobrowa,
  • Lena Niemiec, PP Bobrowa,
  • Leon Różak, PP Bobrowa.

Kategoria II (57 prac)

  • I miejsce - Magdalena Knot, ZS Bobrowa,
  • I miejsce - Lena Szczepańska, SP Góra Motyczna,
  • II miejsce - Anna Medygrał, ZS Żyraków,
  • II miejsce - Jakub Domaradzki, ZS Bobrowa,
  • III miejsce - Izabela Strzałka, SP Góra Motyczna,
  • III miejsce - Aleksandra Matłok, ZS Straszęcin,
  • III miejsce - Patrycja Wrona, ZS Nagoszyn.

Wyróżnienia:

  • Adrian Mazur, SP Korzeniów,
  • Julia Szewc, SP Góra Motyczna,
  • Zuzanna Szela, ZS Straszęcin,
  • Alan Gadowski, SP Zasów,
  • Aldona Kurczyk, ZS Bobrowa,
  • Emilia Zygmunt, ZS Bobrowa,
  • Gabriel Rolak , ZS Straszęcin,
  • Hubert Romański, ZS Nagoszyn,
  • Izabela Świąder, Zawierzbie,
  • Kamila Szmul, ZS Bobrowa,
  • Lena Ciarra, ZS Żyraków,
  • Magdalena Magdoń, ZS Nagoszyn,
  • Martyna Gaweł, ZS Nagoszyn,
  • Mikołaj Skowron, ZS Bobrowa
  • Milena Waśko, SP Zasów,
  • Nikodem Szerszeń, ZS Straszęcin,
  • Oliwia Cygan, ZS Bobrowa,
  • Weronika Szerszeń, SP Góra Motyczna.

Kategoria III (26 prac)

  • I miejsce - Faustyna Ryczek, SP Zasów,
  • II miejsce - Gabriela Moskal, ZS Żyraków,
  • II miejsce - Izabela Hajdon, ZS Straszęcin,
  • III miejsce - Emilia Rej, ZS Nagoszyn.

Wyróżnienia:

  • Julia Jaśkiewicz, ZS Nagoszyn,
  • Weronika Świder, ZS Bobrowa,
  • Karolina Machaj, SP Wola Wielka,
  • Lena Szerszeń, ZS Straszęcin,
  • Maria Stelmach, ZS Żyraków,
  • Patrycja Chorąży, ZS Straszęcin.

Kategoria IV (7 prac)

  • I miejsce - Wiktoria Szymaszek, SP Góra Motyczna,
  • II miejsce - Julia Ślusarczyk, ZS Żyraków,
  • II miejsce - Maciej Lipa, ZS Żyraków .


 Gratulujemy laureatom i dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom.

Dyplomy i nagrody zostaną rozdysponowane za pośrednictwem szkół. W przypadku osób zamieszkałych w Gminie Żyraków, a uczęszczających do placówek poza jej terenem prosimy o odbiór w Dworku w Żyrakowie od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00.

Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki.