Wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego „Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna”

12 grudnia, 2022

W dniu 11 grudnia br. podczas IV Przeglądu Tradycji Bożonarodzeniowych w Gminie Żyraków laureaci XIV Gminnego Konkursu Plastycznego „Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna” odebrali nagrody, a otrzymali je:

KATEGORIA I

  • I miejsce - Antoni Łapa, Przedszkole w Korzeniowie,
  • II miejsce - Anna Ortyl, Przedszkole w Korzeniowie,
  • II miejsce - Lena Krawczyk, Przedszkole w Zasowie,
  • III miejsce - Anna Słąba, Przedszkole w Bobrowej,

Wyróżnienia:

  • Krzysztof Jarosz, Przedszkole w Bobrowej,
  • Iga Zaborowska, Przedszkole w Górze Motycznej,
  • Patryk Piękoś, Przedszkole w Górze Motycznej.

KATEGORIA II

  • I miejsce - Dominika Piękoś, Szkoła Podstawowa w Górze Motycznej,
  • I miejsce - Kamila Kurczyk, Zespół Szkół w Bobrowej,
  • I miejsce - Magdalena Stefan, Zespół Szkół w Bobrowej,
  • II miejsce - Gabriela Ryczek, Szkoła Podstawowa w Zasowie,
  • II miejsce - Oliwia Kurczyk, Zespół Szkół w Bobrowej,
  • II miejsce - Julia Kulas, Szkoła Podstawowa w Zasowie,
  • III miejsce - Adrian Mazur, Szkoła Podstawowa w Korzeniowie
  • III miejsce - Manuela Nykiel, Zespół Szkół w Bobrowej,
  • III miejsce - Oliwia Szmul, Zespół Szkół w Bobrowej,

Wyróżnienia:

  • Maja Położynska, Zespół Szkół w Bobrowej,
  • Maksymilian Pluta, Szkoła Podstawowa w Korzeniowie,
  • Izabela Jarosz, Zespół Szkół w Bobrowej,
  • Karol Ostrowski, Zespół Szkół w Bobrowej.

KATEGORIA III

  • I miejsce - Aldona Kurczyk, Zespół Szkół w Bobrowej,
  • I miejsce - Emilia Rej, Zespół Szkół w Nagoszynie,
  • I miejsce - Julita Dubiel, Szkoła Podstawowa w Zasowie,
  • II miejsce - Bartłomiej Stefan, Zespół Szkół w Bobrowej,
  • II miejsce - Magdalena Czuchra, Szkoła Podstawowa w Zasowie,
  • III miejsce - Oliwia Cygan, Zespół Szkół w Bobrowej,
  • III miejsce - Jakub Czaja, Zespół Szkół w Bobrowej,
  • III miejsce - Amelia Gawryś, Świetlica Wiejska w Korzeniowie,
  • Wyróżnienie: Mikołaj Skowron, Zespół Szkół w Bobrowej.

KATEGORIA IV

  • I miejsce - Iwona Gałat, Świetlica Wiejska w Wiewiórce,
  • II miejsce - Krzysztof Czuchra, Szkoła Podstawowa w Zasowie,
  • III miejsce - Kacper Cygan, Zespół Szkół w Bobrowej,
  • Wyróżnienie: Faustyna Ryczek, Szkoła Podstawowa w Zasowie.

KATEGORIA V

  • Nagroda - Bernadetta Pikuła, Bobrowa.

KATEGORIA VI

Nagrody:

  • Michał Musiał, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
  • Damian Dereń, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
  • Justyna Iskra, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
  • Jolanta Kosiba, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
  • Sylwia Ciecieręga, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli,
  • Agnieszka Fryz, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli.

W sumie nadesłano aż 365 kartek!

Prace konkursowe oceniała komisja w składzie: Teresa Moskal - Przewodnicząca komisji, plastyk oraz członkowie - Agnieszka Weryńska-Przybyś oraz Krzysztof Pietrucha.

Wszystkie kartki zostają przekazane do Urzędu Gminy w Żyrakowie i przeznaczone do korespondencji świątecznej.

Gratulujemy serdecznie laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.