"Gminne miejsca historyczne w barwach jesieni"

16 października 2019 r.

W dniu 16 października 2019 r. w Budynku Wielofunkcyjnym w Zasowie ogłoszono wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego pt. „Gminne miejsca historyczne w barwach jesieni”. Komisja w składzie: Agata Dziedzic – przewodnicząca komisji oraz członowie komisji Agnieszka Weryńska-Przybyś oraz Krzysztof Pietrucha po obejrzeniu 131 prac plastycznych, które wpłynęły na konkurs, przyznała następujące miejsca w poszczególnych kategoriach:

W kategorii I – przedszkola 5-6 latki, oddziały przedszkolne 5-6 latki

I miejsce – Hanna Kobos l.6, Przedszkole Bobrowa

II miejsce – Szymon Pociask, l.6, Oddział przedszk. w Mokrem

III miejsce – Karolina Lik, l.6, Przedszkole Bobrowa

Wyróżnienia:

• Kamila Kurczyk, l. 6, Przedszkole Bobrowa

• Ignacy Położyński, l. 6, Przedszkole Bobrowa

W kategorii II – klasy I-III

I miejsce – Oliwia Cygan, kl. I, SP Bobrowa

I miejsce – Justyna Kubas, kl. III, SP Nagoszyn

II miejsce – Igor Delong, kl. III, SP Nagoszyn

II miejsce – Martyna Gil – kl. III, SP Góra Motyczna

III miejsce – Bartłomiej Stefan, kl. I, SP Bobrowa

III miejsce – Ernest Węgrzyn, kl. III, SP Nagoszyn

Wyróżnienia:

• Maja Strojek, kl. I, SP Bobrowa

• Łucja Bała, kl. III, SP Góra Motyczna

• Kinga Kozioł, kl. I, SP Bobrowa

• Lena Świder, kl. III, SP Bobrowa

• Jakub Zaręba, kl. III, SP Nagoszyn

• Kamil Strzałka, kl.II, SP Bobrowa

W kategorii III – klasy IV-VI

I miejsce – Miłosz Chmielowski, kl. VI, SP Korzeniów

I miejsce – Weronika Podraza, kl. V, SP Nagoszyn

II miejsce – Jakub Kępowicz, kl. V, Świetlica Wiejska w Straszęcinie

II miejsce – Wiktoria Dobrzańska, kl. V, SP Korzeniów

III miejsce – Izabela Sobuś, kl. IV, SP Bobrowa

III miejsce – Julia Bizoń, kl. V, SP Bobrowa

Wyróżnienia:

• Kacper Kłusek, kl. VI, Świetlica Wiejska w Straszęcinie

• Faustyna Ryczek, kl. IV, SP Zasów

• Wiktoria Kukułka, kl. VI, SP Korzeniów

W kategorii IV – klasy VII-VIII

I miejsce – Krystian Ryczek, kl. VII, SP Zasów

II miejsce – Faustyna Rysiewicz, kl. VII, SP Zasów

III miejsce – Zuzanna Czerniak, kl. VII, SP Korzeniów

Wyróżnienie:

• Kornelia Połchowska, kl. VI, SP Wola Wielka

W kategorii V – szkoły ponadgimnazjalne i dorośli

NAGRODA – Barbara Hajdon z Góry Motycznej

W kategorii VI – osoby niepełnosprawne ilość prac 6

I miejsce – Anna Madura – WTZ Bobrowa Wola

II miejsce – Alicja Gancarz - WTZ Bobrowa Wola

III miejsce – Karol Rokita - WTZ Bobrowa Wola

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za piękne prace oraz zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.