Świąteczny Kiermasz Wielkanocny w Bobrowej

7 kwietnia 2019 r.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Kiermaszu oraz zapoznania się z wynikami Gminnego Konkursu na Pisankę Ludową oraz Plastykę Obrzędową związaną z Okresem Wielkanocy.

Komisja w składzie:

  • Grażyna Pastuła – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Żyrakowie
  • Maria Bodzioch – Przewodnicząca Rady Gminy w Żyrakowie
  • Mariola Kądzielawa – Kierownik Dębickich Warsztatów Terapii Zajęciowych przy Stowarzyszeniu „RADOŚĆ”

po obejrzeniu wszystkich prac przyznała następujące miejsca w poszczególnych kategoriach:

Kategoria I - Przedszkola:

  • I miejsce Karolina wolak – SP Wiewiórka
  • I miejsce Julita i Adrianna Dubiel – SP Zasów
  • II miejsce Bartłomiej Kot – SP Wiewiórka
  • II miejsce Zofia Arast – SP Zasów
  • III miejsce Bartosz Hebda – SP Wiewiórka
  • III miejsce Antoni Grzyb - ZS Nagoszyn

Kategoria II - kl. I - III:

  • I miejsce Kamila Paprocka – SP Wiewiórka
  • I miejsce Jakub Kamecki – ZS Nagoszyn
  • II miejsce Amelia Koszarska – SP Wiewiórka
  • II miejsce Anna Żuchowska – SP Zasów
  • III miejsce Kamila Węgrzyn – ZS Nagoszyn
  • III miejsce Kinga Arast – SP Zasów

Kategoria III - kl. IV-VI:

  • I miejsce Anna Matejek i Natalia Wolska – SP Góra Motyczna
  • I miejsce Izabela Hajdon – ZS Straszęcin
  • II miejsce Weronika Podraza – ZS Nagoszyn
  • II miejsce Adrian Podobiński- SP Zasów
  • III miejsce Emilia Merchut- SP Zasów
  • III miejsce Wojciech Chłopek – SP Góra Motyczna

WYRÓŻNIENIA:

  • Jagoda Węgrzyn ZS Nagoszyn
  • Kamila Strzałka SP Góra Motyczna

Kategoria IV- kl. VII, VIII i III GIMNAZJUM

  • I miejsce Maksymilian Rogowski - SP Zasów
  • I miejsce Nikola Ciołek - SP Wiewiórka
  • II miejsce Sylwia Kurzeja – ZS Nagoszyn
  • II miejsce Julia Rogowska – SP Zasów
  • III miejsce Faustyna Rysiewicz- SP Zasów

Kategoria V – SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE I DOROŚLI/RODZINY:

  • I miejsce Barbara Bielatowicz w wnukami Oliwierem i Niną Mądro oraz Dominiką Jarosz
  • II miejsce Angelika Jurek
  • II miejsce KGW „Kreatywne Kobiety”
  • III miejsce Halina Fluder
  • III miejsce Marcel Micek z mamą

Kategoria VI - WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ/OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE:

  • I miejsce Warsztaty Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli

Kategoria VII – ŚWIETLICE I BIBLIOTEKI

  • I miejsce Biblioteka Publiczna w Bobrowej
  • I miejsce Świetlica Wiejska w Nagoszynie
  • II miejsce Świetlica Wiejska w Woli Wielkiej
  • II miejsce Świetlica Wiejska w Korzeniowie
  • III miejsce Świetlica Wiejska w Straszęcinie
  • III miejsce Świetlica Wiejska w Wiewiórce

WYRÓŻNIENIA:

  • Świetlica Wiejska w Bobrowej Woli
  • Świetlica Wiejska w Zasowie

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy